خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / اخبار و توییت ها / وهاب آنلاین تن پوش تازه به تن کرد

وهاب آنلاین تن پوش تازه به تن کرد

با تغییرات اخیری که در وهاب آنلاین داشتیم و کم و بیش با آن آشنا هستید تصمیمات جدید برای ادامه کار وهاب آنلاین اتخاذ شده است که باعث می شود خدمات بهتر و با کیفیت تری را خدمت شما ارائه نماییم

اما قبل از هرچیزی این تغییرات باید از خود ما شروع شود و تصمیم به تغییر ظاهر وهاب آنلاین گرفتیم . ظاهر قبلی اگر چه مناسب بود اما به دلیل درهم ریختگی وبسایت به دل نشین نبوده است . کافی بود در طرح قبلی یک جستوجویی در وبسایت انجام میدادید تا با ظاهر مایوس کننده آن روبه رو شوید .

البته غافل از این نیستیم که طرح جدید نیز اشکالاتی دارد و باید رفع شود اما سعی کردیم تمام خدمات را به شکل کاملا مرتب در وبسایت ارائه نماییم . بخش وبلاگ را نیز از سایت اصلی جدا نمودیم تا امکان مدیریت راحتتری برایمان به وجود بیاید .

در طرح جدید وهاب آنلاین سعی شده از رنگ های شاد و دلنشین برای طراحی استفاده شود تا خستگی کاربر به صفر برسد و همچنین از بودن در وبسایت لذت ببرد . بخش محصولات نیز به صورت جمع و جورد تر در وبسایت قرار داده شده است و البته برای آینده تغییراتی مد نظر داریم.

امیدواریم تغییرات جدید مورد پسند و رضایت شما قرار گرفته باشد

لطفا با نظراتتان ما را در بهبود هرچه بیشتر وبسایت یاری نمایید

درباره ی محمدی

تیم وهاب آنلاین با تغییراتی که داشته سعی دارد تمام بخش های وبسایت را به صورت کاملا منسجم کنار هم نگه دارد و از سردرگمی کاربران عزیز جلوگیری نماید . ما در وبلاگ وهاب آنلاین سعی میکنیم جدیدترین مقالات و آموزش های مرتبط با وبسایت را جمع آوری و تقدیم شما عزیزان نماییم . لطفا با نظرات گرمتان حامی ما باشید

مطلب پیشنهادی

بهترین مشتریان دنیا

بهترین مشتریان دنیا هم اکنون مفتخریم اعلام کنیم که ما در وهاب آنلاین بهترین مشتریان …دیدگاهی ثبت نشده است