وهاب آنلاین تن پوش تازه به تن کرد

با تغییرات اخیری که در وهاب آنلاین داشتیم و کم و بیش با آن آشنا هستید تصمیمات جدید برای ادامه کار وهاب آنلاین اتخاذ شده است که باعث می شود خدمات بهتر و با کیفیت تری را خدمت شما ارائه نماییم

اما قبل از هرچیزی این تغییرات باید از خود ما شروع شود و تصمیم به تغییر ظاهر وهاب آنلاین گرفتیم . ظاهر قبلی اگر چه مناسب بود اما به دلیل درهم ریختگی وبسایت به دل نشین نبوده است . کافی بود در طرح قبلی یک جستوجویی در وبسایت انجام میدادید تا با ظاهر مایوس کننده آن روبه رو شوید .

البته غافل از این نیستیم که طرح جدید نیز اشکالاتی دارد و باید رفع شود اما سعی کردیم تمام خدمات را به شکل کاملا مرتب در وبسایت ارائه نماییم . بخش وبلاگ را نیز از سایت اصلی جدا نمودیم تا امکان مدیریت راحتتری برایمان به وجود بیاید .

در طرح جدید وهاب آنلاین سعی شده از رنگ های شاد و دلنشین برای طراحی استفاده شود تا خستگی کاربر به صفر برسد و همچنین از بودن در وبسایت لذت ببرد . بخش محصولات نیز به صورت جمع و جورد تر در وبسایت قرار داده شده است و البته برای آینده تغییراتی مد نظر داریم.

امیدواریم تغییرات جدید مورد پسند و رضایت شما قرار گرفته باشد

لطفا با نظراتتان ما را در بهبود هرچه بیشتر وبسایت یاری نمایید

ممکن هست به کارتون بیاد

درباره نویسنده : وهاب سید چورته

تیم وهاب آنلاین با تغییراتی که داشته سعی دارد تمام بخش های وبسایت را به صورت کاملا منسجم کنار هم نگه دارد و از سردرگمی کاربران عزیز جلوگیری نماید . ما در وبلاگ وهاب آنلاین سعی میکنیم جدیدترین مقالات و آموزش های مرتبط با وبسایت را جمع آوری و تقدیم شما عزیزان نماییم . لطفا با نظرات گرمتان حامی ما باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *